Zpráva z utkání 11. kola OP mužů, neděle 18. října 2015

přečteno 848x,
19.10.2015

Sestava: Valach – Zukal - Petlach Radek, Wágner, Zouhar Ivan (27.Baláž - 46.Odehnal) - Kuchař, Fabiánek, Musil, Knödl – Šebela (73.Manoušek), Sehnal

Branky: Sehnal - Klíma, Palkanynec, Nečas, Sedlák

Náš celek mužů čekají v závěru podzimu utkání se soupeři z popředí tabulky. V neděli se na našem hřišti představily druhé Olomučany, a přestože náš tým nepodal špatný výkon, po hrubých chybách v obraně utrpěl první domácí porážku v této sezóně.

Samotné střetnutí přitom začalo pro naše mužstvo parádně. Už ve 3.minutě zahrával Kuchař zprava rohový kop, ten vrátil hlavou před bránu Wágner a Sehnal poslal pohotově míč do brány - 1:0.
Bohužel naše radost trvala jen krátce. V 8.minutě zahrával soupeř trestný kop,na centr před bránu si naběhla hned dvojice nikým neatakovaných hráčů Olomučan a jeden z nich přehodil Valacha - 1:1. Hrálo se ve svižném tempu, zajímavé situace se střídaly před oběma brankami. Blízko ke gólu měl náš tým, kdy po pěkné kombinaci vybídl Musil ke skórování Šebelu, jenže ten poslal míč z 8 metrů nad. Ve 23.minutě nám zatrnulo a to hned dvakrát. Nejprve prošel útočník hostů až před Valacha, ale ten dokázal jeho střelu nohou vyrazit. Ovšem akce Olomučan pokračovala, u centru před naši bránu byl hráč soupeře dřív než Valach a následné zakončení hlavou skončilo na pravé tyči. Ve 25.minutě se vydal na dlouhé sólo Knödl, ale jeho střela minula zařízení. V 32.minutě měli blíž ke gólu hosté, jejich hráč se dostal až před Valacha, ten včasným vyběhnutím jeho šanci zlikvidoval. Jenže už za minutu se stav měnil v náš neprospěch. Fabiánek nešikovně atakoval před naší bránou hráče soupeře, ten upadl a kopala se trochu přísná penalta, kterou hosté proměnili - 1:2.
A do šaten šly Olomučany dokonce s dvoubrankovým náskokem. Znovu přišel centr před naši bránu, na kterou si naběhl opět osamocený hráč hostů a s přehledem zavěsil - 1:3.

V druhé půlce už na zajímavosti ubylo. Hosté hlídali svůj náskok a dlouho naše hráče ke kloudnému zakončení nepouštěli. Až v 60.minutě poslal Wágner centr před bránu, ale Knödl zakončoval vedle brány. V 65.minutě měl brankář hostů plné ruce práce se střelou Kuchaře, ale nakonec ji nadvakrát zlikvidoval. A v 71.minutě jsme znovu inkasovali. Střelu hráče soupeře ještě stihl Valach vyrazit, ale po následující dorážce už míči v cestě do sítě nezabránil - 1:4.
V 75.minutě se mohl náš celek dočkat korekce stavu.Po pěkné akci se ocitl v šanci Fabiánek, našel ještě lépe postaveného Petlacha, ovšem jeho střelu brankář vyrazil. Akce pokračovala, obranou se protáhl Sehnal, jenže i on ztroskotal na gólmanovi hostů a tak utkání skončilo naší porážkou.

Žáci: Šošůvka - Lipovec 0 : 14 (0 : 7)

Příště: V neděli 25. října zajíždí naši fotbalisté do Olešnice. Hraje se od 14:30, odjezd autobusu je ve 13:00 od hřiště.