Zpráva z utkání III. třídy mužů - 8. října 2006

přečteno 1135x,
9.10.2006

Veselý – Aleš Zouhar – Nemeškal, Odehnal, Bezděk (72. Klemsa) – Koníček, Martin Mikulášek, Petlach, Knödl – Musil (54. Vymazal), Roman Zouhar.

Branky: Vymazal – Bláha.

Naši muži se v neděli střetli v souboji o první místo s největším překvapením soutěže – Úsobrnem. Zápas dvou rozdílných poločasů nakonec skončil spravedlivou remízou, a tak si náš celek udržel v čele tabulky jednobodový náskok před Lysicemi a Úsobrnem.

Začátek zápasu byl hodně opatrný, náš celek měl mírnou převahu, ale až na střelu Bezděka z trestného kopu nad bránu, se na hřišti nic zajímavého nedělo. Ve 22. minutě se dostal za obranu Musil, ale poslal hodně nepřesnou přihrávku na Romana Zouhara. Ale už za minutu přišla samostatná akce Koníčka, který přihrál úplně volnému Martinu Mikuláškovi, který byl sám před gólmanem, ale ten našeho hráče vychytal. Ve 26. minutě poslal centr před bránu hostů Koníček, na míč naskočil Bezděk a jeho hlavička skončila pouze na tyči. Ve 31. minutě vytvořili naši hráči závar v pokutovém území hostů, ale ti stačili zažehnat nebezpečí. Našim hráčům se v tomto utkání moc nedařily přihrávky, protože nepřesnosti brzdily jejich aktivitu. Závěr poločasu patřil hostům, ve 43. minutě po zaváhaní Nemeškala, které nebylo první, střílel hráč soupeře, Veselý míč neudržel, ale následná dorážka mířila mimo bránu. Ve 45. minutě vystřelil hráč Úsobrna z pětadvaceti metrů a míč se otřel o břevno.

Do druhé půle vstoupil soupeř daleko aktivněji, naše mužstvo se trápilo samo se sebou. V 55. minutě se dostal do slibné pozice hráč hostů, ale zbrkle střílel nad bránu. Jenže už za minutu přišli naši hráči ve středu hřiště opět o míč, následoval rychlý protiútok hostů, jejich hráč se dostal k zakončení z osmi metrů a Veselý byl bez šance – 0:1. V 59. minutě po rohu hlavičkoval hráč soupeře do spojnice brány. V 70. minutě přišla naše nevinná akce, Roman Zouhar svým důrazem obral stopera o míč, okamžitě poslal přihrávku před bránu a Vymazal propasíroval míč do sítě – 1:1. Ovšem i nadále měli hosté více ze hry, naši hráči zahrozili až v závěru. V 81. minutě po pěkné kombinaci s Martinem Mikuláškem střílel Koníček nad bránu. V 85. se konečně uvolnil, jinak pečlivě střežený Martin Mikulášek, ale jeho střelu gólman vyrazil. V 90. minutě se dostal ke střele z dvaceti metrů Roman Zouhar, ale brankář míč nadvakrát chytil. Náš celek tak zůstává jediným neporaženým mužstvem soutěže.

Žáci: Šošůvka – Jedovnice 1:6 (1:3)
Branka: Michal Zouhar.

V neděli 15. října hrají muži v Lipůvce, odjezd autobusu je ve 14.15.

Výsledky 9. kola III. třídy mužů
Ráječko B – Lysice 1:6, Knínice – Vilémovice 3:1, Vavřinec – Benešov 9:0, Vysočany – Olešnice B 1:1, Ostrov – Adamov 1:1, Kunštát B – Lipůvka 3:2.