Stolní tenis - 4. kolo okresních soutěží RP II a RS II

Zápasy TJ Šošůvka 23. - 25. 10. 2017

přečteno 60x,
29.10.2017

RP II:

Další porážku si připsalo céčko. V Blansku nebylo přes špatný úvod daleko od remízy, ale nakonec to nevyšlo.

Blansko E - Šošůvka C 11 : 7

Mikulášek Josef : 3 body / 4 dvouhry
Zouhar Aleš : 3 / 4
Šindelka Stanislav st. : 1 / 4
Petlach Radek : 0 / 2
Čupr Josef : 0 / 2

Prohrajeme obě čtyřhry. Jožka s Radkem neuhrají ani set na pár Pokorný - Zukal a Staňa s Alešem přes vyhranou úvodní sadu nestačí na Žáčka s Trávníčkovou (1-3). První kolo dvouher nám nevyjde. Aleš s Trávníčkovou, resp. Radek s Pokorným ztratí dobře rozehrané zápasy a prohrají shodně 2-3. Josef sice přehraje 3-1 Zukala, ale Staňa nenajde recept na nepříjemný styl Žáčka (1-3). Aleš poté přehraje 3-1 Pokorného a Josef dokonale otočí k výhře 3-2 zápas se Žáčkem, jenže Staňa prohraje s Trávníčkovou 1-3 a Radek opět v pěti setech, tentokrát se Zukalem. Pak konečně vyhraje Staňa, bod přidá i Aleš, ale prohraje poprvé Josef (0-3 s Trávníčkovou) a také střídající Jožka Čupr s Žáčkem. Ale stále máme šanci. Aleš totiž přehraje 3-1 Žáčka a Josef hladce 3-0 Pokorného. Jenže to k remíze nedotáhneme. Jožka hraje výborně s Trávníčkovou. Vede 2-1 na sety, ale prohraje dobře rozehraný čtvrtý set a nakonec i zápas. Staňa pak hraje se Zukalem na pět setů, v závěru toho posledního nevyužije mečbol a prohraje 10-12. Průběh duelu: 2:0, 5:1, 7:3, 9:5, 11:7.

RS II:

V základní okresní soutěži přehrálo déčko Štěchov a éčko nestačilo na Křetín.

Šošůvka D – Štěchov A 13 : 5

Doležel Petr : 4,5 bodu
Šindelka Stanislav st. : 4,5
Šindelka Stanislav ml. : 4

Jen ve třech hráčích nastoupilo déčko a tedy hned na úvod s pětibodovou ztrátou. Jenže za stolem jsme i tak panovali a připsali si další vítězství. V jediné hrané čtyřhře přehraje Staňa s Petrem Křelinu s Dolníčkem jasně 3-0. V úvodních dvouhrách si Standa jasně poradí s Dolníčkem, Petr s Křelinou a jen Staňa ztrácí jeden set s Navrátilem. Pokračujeme dál suverénně. Petr deklasuje Sedláčka, Staňa 3-0 přehraje Dolníčka a v nejnapínavějším utkání dne Standa zvrátí nepříznivý vývoj s Křelinou (0-2) ke své výhře 3-2. Petr nakonec neztratí jediný set a tak stále pokračujeme v suverénní jízdou soutěží. Průběh duelu: 1:1, 4:2, 7:3, 10:4, 13:5.

Šošůvka E - Křetín D 0 : 18

Dujka František : 0 bodů
Hloušek Ondra : 0
Kučera Libor : 0
Mrázek Petr : 0

Naši mladíci na Křetín nestačili. Prohrajeme obě čtyřhry. Ondra s Petrem s dvojicí Šimurda - Winkler 0-3 a František s Liborem s párem Novotná - Slezák 1-3. Ve dvouhrách se pak jednoznačně prosadí hosté. František prohraje se Šimurdou 0-3 a stejným výsledkem prohraje Ondra s Winklerem, Petr se Slezákem a Libor s Novotnou. Nakonec se jediný set podaří uhrát Ondrovi v zápase se Slezákem. Průběh duelu: 0:2, 0:6, 0:10, 0:14, 0:18.