Znak obce a Nazev obce

Dnes je úterý
20. listopadu 2018, 47. týden
svátek má Nikola, zítra Albert

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 5698
Jaro

 4306
Léto

 4462
Podzim

 4413
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Stolní tenis - 6. kolo okresních soutěží RP II a RS II


Zápasy TJ Šošůvka 8. - 9. 11. 2017

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 306x,
12.11.2017RP II:

V herně Kunštátu jsme nedokázali bodovat a v tabulce se propadáme až za svého protivníka.


Kunštát B - Šošůvka C 12 : 6

Zouhar Aleš : 3,5 bodu
Šindelka Stanislav st. : 2,5
Čupr Josef : 0
Mikulášek Josef : 0

Střetnutí se sousedem v tabulce se nám nevyvedlo. Obě čtyřhry mají podobný průběh. Zatímco Jožka Čupr s Josefem hladce prohrají s dvojicí Nejedlý Pavel a Nejedlý Jiří 0-3, tak Staňa s Alešem stejným poměrem přehrají Micheleho se Štaudem. První kolo dvouher je srovnané. Aleš porazí v útočném zápase Pavla Nejedlého 3-1, ale Jožka Čupr neuhraje ani set na Jiřího Nejedlého a prohrává i Josef 1-3 se Štaudem. Průběžnou remízu tak zajistí Staňa po pětisetové výhře s Michelem. Jenže druhá várka zápasů dopadne pro naše barvy špatně. Hrajeme sice vyrovnané duely, ale všechny prohrajeme. Aleš v pěti setech nestačí na Jiřího Nejedlého, Josef také v pětisetovém zápase prohraje s Michelem a Jožka se Staněm uhrají pouze set na Štauda, resp. na Pavla Nejedlého. Pak sice Aleš zvládne koncovku pátého setu se Štaudem (11-9) a Staňa porazí Jiřího Nejedlého 3-1, ale jak Josef, tak Jožka Čupr svoje zápasy ztratí. V posledním kole začneme výhrou Aleše nad Michelem 3-0, jenže to je z naší strany vše. Jožka Čupr sice odehraje velmi dobré střetnutí s Pavlem Nejedlým, ale prohraje 1-3, Josef neuhraje ani set na Jiřího Nejedlého a Staňa nakonec v koncovce pátého setu (10-12) ztrácí zápas se Štaudem. Průběh duelu: 1:1, 3:3, 7:3, 9:5, 12:6.
RS II:

Opět rozdílně odehrály svoje zápasy naše družstva v RS II. Déčko jasně přehrálo Suchý A, ale kluci z éčka nestačili na Křetín.


Šošůvka D – Suchý A 16 : 2

Doležel Petr : 4,5 bodu
Šindelka Stanislav st. : 4,5
Valach Jaroslav. : 4,5
Šindelka Stanislav ml. : 2,5

Zápas s družstvem Suchého, které patří do horní poloviny tabulky, déčko jednoznačně ovládlo. V první dvouhře přehraje Staňa s Petrem 3-0 dvojici Sekanina – Čapka. To druhá dvouhra je mnohem dramatičtější a nakonec ji poměrem 3-2 (11-9 v páté sadě) získá Jarda se Standem, když porazí pár Kočvara – Koudelka. První kolo dvouher je poměrně jednoznačné. Bez ztráty setu vyhraje Petr se Sekaninou, Jarda s Čapkou a Staňa s Kočvarou. O set déle, ale vítězně se za stolem zdrží Standa, který přehraje Koudelku 3-1. Hodně podobně pokračuje kolo druhé. Petr, Staňa i Jarda vyhrají 3-0, ale Standa sice dožene ztrátu dvou setů s Kočvarou, ale v pátém prohrává. Pak má hodně práce se Sekaninou Staňa. Prohraje v koncovkách druhou a čtvrtou sadu, ale všechny liché jdou jednoznačně za naším hráčem (3-2), vyhraje i Petr s Kočvarou a Standa s Čapkou (oba 3-1). Samostatně si hraje svoje zápasy Jarda, který porazí 3-0 Koudelku a nakonec dnes neztratí ve dvouhře jediný set! V kole posledním získají hosté svůj dnešní druhý bod, když Standa prohrává se Sekaninou 2-3, ale na jednoznačné výhře Šošůvky to nic změnit nemůže. Průběh duelu: 2:0, 6:0, 9:1, 13:1, 16:2.
Šošůvka E - Křetín E 2 : 16

Dujka František :1 bod
Hloušek Ondra : 0,5
Mrázek Petr : 0,5
Kučera Libor : 0
Hloušek Jiří : 0 – jen čtyřhra

Utkání se svými vrstevníky z Křetína se našim hráčům nevyvedlo. V první čtyřhře zabojuje Ondra s Petrem, kteří otočí výsledek z 1-2 ke své výhře 3-2 nad dvojicí Burgr – Pelíšek. Ve druhé čtyřhře Jiří s Liborem recept na hru Tušly a Pospíšila nenajdou (0-3). V prvním kole dvouher začne Ondra dobře proti Burgrovi, vyhraje první set, ale pak soupeři začne vycházet útok a náš hráč prohraje 1-3. Petr na Pelíška a Libor na Pospíšila neuhrají ani set. Bez zisku setu nakonec hraje i s jedničkou hostů Tušlou František. V kole dalším je blízko bodu František. Vede nad Pelíškem 2-1 na sety, ale nakonec prohraje 2-3. Ostatní naši hráči odcházejí od stolu s porážkami 0-3. Bod z dvouhry pak získá František, jenž napodruhé zvládne pětisetové drama a porazí Burgra. Petr ztratí dobře rozehraný zápas s Pospíšilem a nevede se ani Liborovi s Ondrou. V posledním kole pak vybojuje aspoň set Ondra v souboji s Pelíškem, ostatní hráči vyjdou na prázdno a o vysoké porážce je tak rozhodnuto. Průběh duelu: 1:1, 1:5, 1:9, 2:12, 2:16.


Ostatní výsledky a tabulky ke shlédnutí na: https://stis.ping-pong.cz/htm/vysledky.php?akt=&id=2926&rocnik=2017&oblast=420701Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.255 s | © 2010 Obec Šošůvka | Webmaster