Znak obce a Nazev obce

Dnes je pátek
14. prosince 2018, 50. týden
svátek má Lýdie, zítra Radana

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 6027
Jaro

 4601
Léto

 4717
Podzim

 4656
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Stolní tenis - 14. kolo okresní soutěže RP II a 16. kolo RS II


Zápasy TJ Šošůvka 20. - 22.2. 2018

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 194x,
24.2.2018RP II:


Veledůležitý zápas ve Křetíně dokázalo céčko skvělým finišem dotáhnout k cenné remíze.

Křetín B - Šošůvka C 9 : 9

Zouhar Aleš : 4,5 bodu
Petlach Radek : 2,5
Šindelka Stanislav st. : 2
Mikulášek Josef : 0 / 3 dvouhry
Doležel Petr : 0 / 1

Přímý souboj, který měl napovědět o našich nadějích na setrvání v soutěži, jsme sehráli v Křetíně. V zápase jsme již v jednu chvíli prohrávali 9-4, takže konečná remíza je asi víc než jsme mohli čekat. K první čtyřhře nastoupí Staňa s Josefem proti páru Kozák – Šoš a nemají šanci, což dokladuje porážka 0-3. To Radkovi s Alešem se vede lépe. Sice s dvojicí Maresch – Novotný prohrají úvodní sadu, ale pak už za stolem dominují (3-1). V první dvouhře není daleko od výhry Josef. Utkání se Šosem se natáhne na pět setů, v tom posledním vede náš hráč 9-7, ale nakonec prohraje 9-11. Lépe se vede Radkovi s Mareschem a Alešovi s Novotným, oba sice ztratí jeden set, ale cestu k výhrám v poměru 3-1 jim to nezatarasí. Bohužel 1-3 prohraje s Kozákem Staňa a tak je průběžný stav 3-3. V kole dalším Josef nenajde absolutně řádnou protizbraň na Maresche a prohraje 0-3. Radek sice dorovná z 0-2 na 2-2 na sety s Novotným, ale nakonec prohraje rozhodující pátou sadu. Aleš pak naprosto jednoznačně přehraje Kozáka 3-0, ale Staňa nevyužije ve druhé sadě dva setboly v souboji se Šošem a nakonec prohraje 1-3. Po porážce Josefa s Novotným (0-3) a Radka s Kozákem (1-3) to s námi vypadá opravdu špatně. No, a když střídající Petr prohraje s Kozákem 0-3, tak domácím chybí k výhře jediný bod. V souběžně hraných zápasech však Staňa přes komplikace ve třetí sadě porazí Maresche 3-0 a Aleš přehraje 3-1 Šose. Stále tedy máme šanci, jelikož zbývají tři zápasy. V tom prvním Staňa sice ztratí 2x vedení na sety v duelu s Novotným, ale pátou sadu ovládne (3-2). Aleš pak hraje s Mareschem. V zápase, kde oba hráči dokáží získat na svou stranu již prakticky prohrané sety, rozhodne až ten poslední. Zde se za stavu 9-9 povedou Alešovi dva útoky (11-9) a rázem jsme na dostřel. O všem rozhodne poslední duel. Radek sice vede s Šosem 2-1 na sety, ale rozhoduje se nakonec v páté. Zde náš hráč získá náskok 7-0 a posléze 10-4, jenže soupeř se neuvěřitelně vzchopí, dotáhne na 10-9. jenže poslední útok zápasu vychází Radkovi na výbornou, vyhraje 11-9 a získáme tak nesmírně cennou konečnou remízu. Průběh duelu: 1:1, 3:3, 6:4, 8:6, 9:9.


RS II:


Déčko v domácí střetnutí s Okrouhlou dosáhlo v pořadí na čtrnáctou výhru, kterou si zajistilo vítězství v soutěži a tím i postup. Kluci s éčka sehráli v pavouku o 11. až 14. místo vyrovnaný zápas se Suchým, který po nerozhodném výsledku rozhodne až odveta v herně soupeře.

Šošůvka D - Okrouhlá C 15 : 3

Doležel Petr : 4,5 bodu
Šindelka Stanislav st. : 4,5
Šindelka Stanislav ml. : 3
Zouhar Michal : 3

Zápas s Okrouhlou byl rozhodně složitější, než napovídá konečný výsledek. Již úvodní čtyřhry byly nesmírně dramatické. Staňa s Petrem sehráli doposud nejvyrovnanější duel v sezóně, který rozhodovala až koncovka páté sady. V souboji s Tichou a Slepánkem byli nakonec úspěšnější naši hráči, kteří poslední sadu vyhrají 12-10. I druhá čtyřhra nabídne podobné drama a tentokrát s úspěchem pro hosty. Standa s Michalem prohrají s dvojicí Čapka – Šindelka 2-3 (pátou sadu 11-13). A první dvouhra pokračuje v nastavené linii. Petr prohrává se Slepánkem 1-2 na sety a 2-5 ve čtvrtém, ale poté se výrazně zlepší a nakonec vyhraje 3-2. I ostatní naši hráči to nemají jednoduché a ve vyrovnaných zápasech ztrácejí po setu. Michal s Tichou, Standa se Šindelkou a Staňa s Čapkou. Všechny dvouhry vyhrajeme i v kole dalším, ale průběžný výsledek je pro hosty velice krutý, jelikož kladou rozhodně větší odpor, než se čekalo. Petr s nejlepším hráčem hostů Čapkou dokonce prohrává 0-2 na sety, ale stejně jako ve svém úvodním duelu dokáže výsledek otočit ve svůj prospěch. Že je Čapka nepříjemný hráč se přesvědčí nakonec i Michal se Standem, kteří s ním prohrávají oba shodně 0-3. Ale jsou to nakonec jediné body ze dvouher, které ztratíme, jelikož Petr vyhraje i svůj dnešní třetí pětisetový zápas (tentokrát s Tichou) a tak můžeme slavit zasloužený postup. Průběh duelu: 1:1, 5:1, 9:1, 12:2, 15:3.Šošůvka E - Suchý B 9 : 9

Mrázek Petr : 3,5 bodu
Dujka František : 3
Hloušek Ondra : 1,5
Kučera Libor : 1

Zápas o konečné pořadí na 11. až 14. místě se Suchým přinesl vyrovnaný souboj. Po čtyřhrách je srovnáno, když Ondra s Petrem bez ztráty setu přehrají Minxovou s Petrem Kočvarou, ale Libor s Františkem prohrají 1-3 s párem Martin Kočvara – Látal. V prvním kole dvouher uspěje pouze František. Ten poráží Minxovou 3-0. Libor prohrává s Martinem Kočvarou 0-3, František s Látalem 1-3 a velká škoda je porážka Ondřeje, který vede v páté sadě duelu s Petrem Kočvarou 8-4, ale nakonec prohraje 9-11. Po výhrách Ondry s Minxovou a Františka s Martinem Kočvarou udrží hostům vedení výhry Petra Kočvary s Liborem a Látala s Petrem. Ale po třetí várce zápasů je srovnáno. Důležité výhry Petra s Martinem Kočvarou (3-2) a Františka s Petrem Kočvarou (3-1), potvrdí i svým dnešním prvním vítězstvím Libor, jenž přehraje Minxovou. V závěru saháme dokonce po výhře. František jednoznačně porazí Minxovou 3-0 a Petr sehraje dramatický zápas s Petrem Kočvarou. V páté vede náš hráč již 7-1, ale nakonec rozhodne koncovka, kde uspěje Petr v poměru 11-9. Na pět setů hraje i Ondra s Martinem Kočvarou, ale bohužel ten poslední set jde za soupeřem. Konečnou podobu výsledku tak dá porážka Libora s hostující jedničkou Látalem (0-3). Průběh duelu: 1:1, 2:4, 4:6, 7:7, 9:9.


Ostatní výsledky a tabulky ke shlédnutí na: https://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2926&rocnik=2017&oblast=420701Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.337 s | © 2010 Obec Šošůvka | Webmaster