Znak obce a Nazev obce

Dnes je pátek
14. prosince 2018, 50. týden
svátek má Lýdie, zítra Radana

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 6027
Jaro

 4601
Léto

 4717
Podzim

 4656
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

Stolní tenis: 17.- 18. kolo KS I


TJ Šošůvka A: 24.-25.2. 2018

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 228x,
25.2.2018KS I:

Po měsíční pauze opět pokračovaly krajské soutěže ve stolním tenisu. V sobotním podvečeru jsme dokázali porazit Holásky, čímž jsme si výrazně pomohli ohledně vyhlídek na záchranu soutěže. V nedělním dopoledni jsme pak nestačili na Slatinu, která se spolu s Rebešovicemi „přetahuje“ o celkové vítězství.


TJ Šošůvka A – TJ Holásky B 10 : 3

Bezděk Luboš : 3,5 bodu / 3 dvouhry
Kutil Libor : 3,5 / 3
Krátký Marek : 1,5 / 3
Obalil Jiří : 1,5 / 2

Soupeř z Holásek přijel bez své týmové jedničky Babáka, což naše ambice před zápasem ještě více posílilo. Konečný výsledek vypadá poměrně jednoznačně, ale jednotlivá střetnutí snadná nebyla a naši hráči museli vynaložit veškerý um, aby si připsali toto důležité vítězství. K první dvouhře nastoupí Jirka s Liborem proti páru Babáková – Žilka a z počátku se jim vůbec nevede. Prohrají první dva sety, když uhrají dohromady pouhých 6 míčků. Ovšem od třetího setu se výrazně zlepší a nakonec dosáhnou na výhru 3-2. To Luboš s Markem mají s párem Javůrek – Vičík méně práce. Sice ztratí třetí sadu, ale ve vítězství v poměru 3-1 jim to nezabrání. První dvouhra je nesmírně dramatická. Nastoupí k ní Libor proti Javůrkovi. Libor se dvakrát dostane do vedení na sety, ale protihráč v obou případech srovná. Rozhoduje až poslední sada a v té je jistější náš hráč (3-2). Další drama sehraje Jirka. Se Žilkou odvrátí v první sadě 4 setboly, aby ji nakonec získal poměrem 13-11. A ve stejném duchu se pokračuje i nadále. I další tři sety skončí poměrem 11-9, jelikož však Jirka zvládne druhou i čtvrtou sadu, může se radovat z vítězství. První bod pro hosty připíše Babáková. Ta proti Markovi hraje velice dobře a vítězí 3-0. Škoda druhého setu, který Marek prohraje 17-19! Bezpečný náskok nám však velice rychle zajistí Luboš, když bez ztráty setu přehraje Vičíka. Výborně do utkání s Javůrkem vstoupí Jirka. Získá první sadu, ale v dalším průběhu je v souboji dvou „útočníků“ jistější host z Holásek a tak Jiří prohrává 1-3. Dramatickou pětisetovou bitvu sehraje Marek se Žilkou. Za stavu 1-2 na sety odvrátí Marek v tom čtvrtém mečbol, vyhraje tuto sadu 14-12 a posílené sebevědomí pak deklaruje i v setu pátém, kde už je lepším hráčem (3-2). Luboš s duelu s Babákovou získá dramatickou koncovku první sady 12-10. Pak co jasně dominuje v setu druhém se zdá být rozhodnuto. Ovšem soupeřka získá v koncovce sadu třetí a pokračuje se. Ovšem ve čtvrtém setu už k žádné komplikaci nedojde a Luboš vyhrává 3-1. Poté co Libor potřebuje jeden set na otestování obranářských schopností Vičíka, aby posléze získal další tři sady za sebou (3-1), je jasné, že konec střetnutí se blíží. Oddálí jej ještě Javůrek, který přehraje Marka v poměru 3-0. Ovšem Luboš přes další dlouhou koncovku ve druhém setu (když prohraje 18-20) nakonec bez větších problémů opanuje zápas se Žilkou (3-1). Definitivu nám pak dá Libor, který sice s Babákovou prohraje první set, ale další tři (i když musíme přiznat, že v tomto střetnutí byla na Liborově straně páska až v neuvěřitelně velkém počtu případů) jdou za naším hráčem (3-1) a tím i celý zápas s Holáskami. Průběh duelu: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 8:2, 8:3, 10:3.TJ Šošůvka A – SK Slatina Brno B 4 : 10

Bezděk Luboš : 2,5 bodu / 3 dvouhry
Kutil Libor : 1,5 / 3
Dvořák Leoš : 0 / 3
Krátký Marek : 0 / 3

V nedělním utkání nás čekala favorizovaná Slatina, která svoji roli potvrdila. Naši hráči však nepodali špatný výkon a je škoda ztráty některých vyrovnaných střetnutí. K první čtyřhře nastoupí Marek s Leošem, ale dvojice Tůma – Zetocha jim moc šancí nedá (0-3). Ovšem ve druhé čtyřhře je vše obráceně. Luboš s Liborem zahrají jeden ze svých lepších zápasů a porazí Slavíčka s Filou 3-0. K první dvouhře nastoupí Libor proti Tůmovi. Velká škoda ztracených koncovek prvních dvou setů (11-13, 9-11), jelikož v tom třetím byl soupeř již v psychické pohodě a Libora zdolá 3-0. Marek poté nastoupí proti Filovi a bohužel nenajde nic, čím by soupeře dokázal přehrát, 0-3. Velmi dobře hraje Leoš. Se Slavíčkem se po dvou ztracených setech zvedne, vyhraje třetí sadu, ale v té čtvrté již má navrch soupeř. A tak první bod ze dvouhry uhraje až Luboš, který si možná nečekaně snadno poradí se Zetochou v poměru 3-0. Další kvalitní hráč v podobě Tůmy čeká na Marka. Náš hráč podá snaživý výkon, ale ani tentokrát to nestačí na zisk setu (0-3). Velice vyrovnaný souboj svede Leoš s Filou. Vyhraje první set a za stavu 1-1 má Leoš v tom třetím setbol. Bohužel ho nevyužije, prohraje sadu 10-12 a v koncovce nakonec ztratí i sadu čtvrtou (1-3). Po delší době prohrává na domácím stole Luboš. Zápas se Slavíčkem je plný parádních výměn a je velká škoda, že Luboš prohraje vyrovnanou druhou sadu 11-13. Střetnutí totiž dojde až do setu pátého, kde má více sportovního štěstí soupeř. Libor má v dalším zápase skvělý vstup. Se Zetochou bezpečně ovládne první dva sety, jenže pak jakoby se mávnutím proutku obraz hry změnil, soupeř začne předvádět takřka dokonalou hru a ve zbývajících třech setech je jasně lepším hráčem (2-3). O zápletku se pak ještě postará Luboš. S Filou si zahraje na pět setů a tentokrát je to on, kdo je po posledním míčku šťastnější (3-2). Libor poté předvede, že ho předcházející zápas nijak nezasáhl, hraje velice koncentrovaně a připraví dosud stoprocentnímu Slavíčkovi porážku poměrem 3-1. Marek se pak pokusí odvrátit konec se Zetochou. V prvním i třetím setu si udržuje vedení, ale ani to na zkušeného protihráče nestačí a tak konečný stav 0-3 uzavře celý zápas. V souběžně hraném utkání ještě hraje Luboš s dnes neporaženým Tůmou. Protihráče Luboš doslova drtí, ale za stavu 11-4, 11-2, 10-7 ukončí zápas právě předchozí prohra Marka. Průběh duelu: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:9, 4:9, 4:10.Za 14 dnů nás čeká poslední venkovní výjezd. Tentokrát to nebudeme mít moc daleko. V sobotu 10. března hrajeme od 10:00 h. v Blansku s místním céčkem a v neděli 11. března zajíždíme do Zbraslavce. Zde se také hraje od 10:00 h.


Ostatní výsledky a tabulka ke shlédnutí na: https://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2774&rocnik=2017&oblast=420104


Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.295 s | © 2010 Obec Šošůvka | Webmaster