Znak obce a Nazev obce

Dnes je úterý
18. června 2019, 24. týden
svátek má Milan, zítra Leoš

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 8707
Jaro

 6588
Léto

 6594
Podzim

 6169
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

FK Vysočany / Šošůvka B - Doubravice 0 : 3 (0 : 0)


Okresní přebor okresu Blansko - 10. kolo

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 225x,
8.10.2018Sestava: Valach Jaroslav – Musil Zbyněk – Ševčík Pavel – Wágner Tomáš – Škvarenina Libor – Zouhar Jan, Petržel Aleš, Bezděk Luboš (65. Odehnal Jiří), Slouka Tomáš (82. Zouhar Daniel), Maňoušek Jiří – Přibyl Martin (74. Šindelka Stanislav)

Branky: Hubený Zbyněk, Schuch Ondřej a Alexa Michal


Nepovedený domácí fotbalový víkend jsme zakončili v neděli na hřišti ve Vysočanech v duelu s Doubravicí. V tomto zápase jsme se nedokázali vyrovnat soupeři v důrazu a hlavně jsme měli obrovský problém s ofenzivní činností. Jen dvě šance za 90 minut je skutečně málo. Soupeř jich měl rozhodně víc, hned tři z nich proměnil a tak si zaslouženě odvezl všechny body.

Od úvodu střetnutí je hra poměrně vyrovnaná. Naši hráči se snaží prosadit kombinací, naproti tomu Doubravice hraje více přímočaře a již v 7. minutě může jít do vedení. Na levé straně se uvolní hráč hostů, jeho prudkou přihrávku před bránu Valach neudrží v rukavicích, ale útočník soupeře z bezprostřední blízkosti bránu míjí. Je to vlastně ukázka toho, co nás bude v zápase čekat. Zatímco náš přechod do útoku je postupný a přes důraznou defenzívu Doubravice se prosadit nedokážeme, tak protivník využívá každé příležitosti k přechodu do ofenzívy. V 17. minutě se tak dostává k hlavičce protihráč před Valachovou bránou po centru z pravé strany, ale míč směřuje nad bránu. Ve 24. minutě pak uděláme chybu ve středu hřiště, vznikne přečíslení, ale hráč Doubravice zakončuje zbrkle a z patnácti metrů bránu míjí. V podstatě naše jediná šance ve 43. minutě je zastavena již v zárodku, jelikož ve chvíli, kdy Přibyl může postupovat sám na brankáře, zdvihne pomezní rozhodčí (netroufnul bych si to posoudit, pokud by se to nestalo přímo přede mnou) nesprávně praporek na znamení ofsajdu.

Před vstupem do druhé půle je hodně pravděpodobné, že úvodní gól posune jedno z družstev ke třem bodům. Bohužel pro nás se to povede soupeři. Ve 48. minutě si počínáme hodně nedůrazně před vlastní bránou, dovolíme hned dva centry do nebezpečného prostoru a zakončující protihráč pošle míč z osmi metrů (i když si Valach na balon sáhne) do naší sítě, 0-1.
Domácí hráči jsou evidentně zaskočeni a o minutu později s nimi může být ještě hůř. Hezká kombinace Doubravice končí přihrávkou před bránu, kde zcela osamocený útočník přehazuje nejen Valacha, ale i jeho bránu. V této fázi jsou hosté „na koni“ a v podstatě nás vůbec nepouští do hry. Vše zakončuje rohový kop hostů z 56. minuty, kdy jejich hráč hlavičkuje zcela osamocen vedle levé tyče. Pak o sobě dají konečně vědět hráči i FK. V 58. minutě předvede hezkou individuální akci Škvarenina, centruje před bránu, kde jde do míče Ševčík, podaří se mu jej dostat za brankáře, ale ještě před brankovou čárou odkopává do bezpečí obránce. V 59. minutě je zde ještě větší možnost. Po levé straně se protáhne Maňoušek, centruje před bránu na nabíhajícího Ševčíka, jenže Pavel z osmi metrů míjí levou tyč. No a tak se o minutu později prosadí hosté. Za záda obránců si zaběhne hráč Doubravice, najde před bránou zcela volného spoluhráče, který hlavičkuje z bezprostřední blízkosti a Valach, který si i tentokrát na míč sáhne, jej ani tentokrát z brány vytlačit nedovede, 0-2.
Hosté hrají naprosto v pohodě a v podstatě nás do žádné vyložené šance až do konce zápasu nepustí. Naopak v 68. minutě běží ze strany na Valach osamocený hráč, ale náš brankář jeho následnou střelu i s pomocí tyče likviduje. Jeden gól ale přece jen ještě dostaneme. V 81. minutě je zde centr z pravé strany a vyskakující hráč Doubravice dostane zády hodně šťastně míč do Valachovy brány potřetí, 0-3.
Pak už se spíše čeká na závěrečný hvizd rozhodčího, který ukončí naše dnešní trápení.


Příště: Další zápas sehraje rezerva FK Vysočany / Šošůvka v neděli 14. října od 15 hodin v Blansku, na hřišti bývalé Metry. Soupeřem nám bude Bořitov, který na podzim hraje svoje domácí zápasy v Blansku. Odjezd bude upřesněn.Mladší přípravka:
Šošůvka - Lipůvka 1 : 16 (0 : 10) Jaroslav Žáček
Šošůvka – Olomučany 1 : 11 (0 : 5) Deniel Žilka


Starší přípravka:
Boskovice A – Šošůvka 25 : 0 (12 : 0)
Boskovice B – Šošůvka 12 : 5 (4 : 2) Marek Odehnal 2, Petr Ondroušek, Dan Opustil a Jakub Zouhar

Boskovice – Vysočany – zápasy Vysočan odloženyDiskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.247 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster