Znak obce a Nazev obce

Dnes je středa
30. září 2020, 39. týden
svátek má Jeroným, zítra Igor

 
Které roční období se vám líbí nejvíce?

 14498
Jaro

 10418
Léto

 10258
Podzim

 9536
Zima

Nemáte zapnuté ukládání cookies! Hlasování do ankety není možné


Informace - Články

Tisk 

FK Vysočany / Šošůvka A - TJ Sokol Kobeřice 1 : 3 (1 : 1)


6. kolo krajské soutěže 1.B.

Stanislav Šindelka,
Příspěvky,
přečteno 82x,
14.9.2020Sestava: Valach Jaroslav – Škvarenina Libor (83. Hebký Michal), Hejč Tomáš, Wágner Tomáš, Svoboda Dixie (76. Šebela Martin ml.) - Maňoušek Jiří, Doležel Petr, Gross Miroslav, Hejč Jiří – Krátký Marek (32. Petržel Aleš), Sychra Tomáš (74. Bezděk Luboš)

Branky: Sychra Tomáš – Svoboda Filip 2 a Toncr Michal


Již počtvrté (z našich pěti odehraných duelů) jsme se představili na domácím hřišti a podruhé za sebou jsme na svého soka nestačili. Přes výborně rozehraný úvod jsme opět nezvládli druhý poločas a po sobotní porážce se suneme tabulkou směrem k jejímu dnu.

Začátek střetnutí je z naší strany povedený i díky situaci ze 4. minuty. To dlouhý Valachův odkop dobře neodhadne obránce Kobeřic, míč jen hlavou posune za sebe k rozběhnutému Sychrovi, který si s takovou šancí ví rady a střelou podél vybíhajícího brankáře otevírá skóre, 1-0.
Jsme samozřejmě povzbuzeni a dál se snažíme tvořit hru. V 10. minutě není daleko od navýšení vedení Krátký, jenž si všimne vysunutého gólmana a v podstatě z poloviny hřiště se jej pokusí přehodit. Bohužel míč skončí jen kousek nad břevnem hostující brány. Naši povedenou čtvrthodinku pak zakončuje Tomáš Hejč, který se dostane v 16. minutě k hlavičce po rozehraném rohovém kopu, ovšem míří nad bránu. Soupeř o sobě dá hlasitěji vědět poprvé ve 21. minutě a hned je z toho branka v naší síti. Po průniku z levé strany střílí hráč Kobeřic jen do vybíhajícího Valacha, avšak míč se odráží k jeho dalšímu neobsazenému spoluhráči, jenž poté neomylně zamíří z deseti metrů do naší odkryté brány, 1-1.
Ve zbytku druhé půle pak jako by oba protivníci již čekali na poločas. K vidění je vyrovnaná hra o střed pole bez nějakých větších šancí.

Do druhé půle vstoupíme aktivněji a máme více ze hry. Ovšem naší hře chybí nějaká finální myšlenka, která by vedla k možnosti zakončení a tak se hosté bez větších problému brání a čekají na svou příležitost. Ta přijde v 70. minutě, kdy Kobeřice předvedou parádní kombinační akci začínající z vlastní poloviny a končící přesným zakončením jejich hráče, proti kterému je Valach absolutně bezmocný, 1-2.
Na naše kopačky pak dolehne hodně nervozity a nedokážeme se propracovat do větší možnosti. Sice ve dvou případech dokážeme před bránou soupeře udělat pořádný zmatek, ovšem bez solidního střeleckého zakončení. Nejblíže ke srovnání stavu má pak Petržel, který v 82. minutě po centru z pravé strany zakončuje před brankářem sice efektně, avšak nedůrazně. A tak ve snaze srovnat otevřeme obranu, do které míří šikovní fotbalisté Kobeřic. V 87. minutě máme ještě štěstí, když po rychlé kombinaci míří jejich hráč pouze do břevna, jenže v 90. minutě přijde definitivní rozhodnutí. Útočník hostů se seběhne sám před Valacha, který se ještě výběhem snaží situaci zachránit, ovšem protihráč je proti a povedeným lobem uzavře jak skóre, tak i vlastně celý sobotní zápas, 1-3.


Příště: V neděli 20. září 2020 zajíždí naši fotbalisté do Boskovic, kde se střetnou s místní rezervou. Začíná se v 15:30 h. a uvítáme samozřejmě silnou diváckou podporu.
B tým:

SK Jedovnice B - FK Vysočany / Šošůvka B 3 : 4 (2 : 1)
Bezděk Luboš 2, Šebela Dominik a Razák Antonín
Vyrovnaný zápas velice solidní úrovně jsme rozhodli brankou v 90. minutě.

FK Vysočany / Šošůvka B – Sokol Lažany 6 : 4 (3 : 1)
Šebela Dominik, Čupr Tomáš, Vágner Lukáš, Valach Jaroslav, Grmela Miroslav a Crhonek Leoš
Před početnou diváckou kulisou jsme v Šošůvce zdolali vedoucí Lažany hlavně díky první čtvrthodině, kdy jsme získali tříbrankový náskok, který byl pro hosty již nedostižný.Příště: Naše béčko zajíždí již v sobotu 19. září 2020 do Lysic, kde budeme soupeřem Kunštátu C. Úvodní výkop je stanoven na 15:30 h. Zveme všechny fanoušky.Diskuse


Zobrazit diskusi nebo přidat příspěvek


 Work time: 0.246 s | © 2018 Obec Šošůvka | Webmaster